#AdiosBlogiemsIprociams, nes #MetasSvajoniuPokyciams

„Bayer HealthCare“ nori įkvėpti moteris ryžtis svarbiems pokyčiams ir drąsiai prisiimti atsakomybę už savo sprendimus, taip pat – kontracepcijos pasirinkimą.

Jaunos moterys kontracepcijai dažniausiai neskiria tiek dėmesio, kiek kitiems esminiams dalykams: studijoms ar karjerai. Daugelis merginų net nesusimąsto, kad apsisaugojimo metodas, kuris puikiai tiko prieš metus (pvz.: kontraceptinės tabletės), nebūtinai yra geriausias šiandien.

Pasaulinė kampanija #YourPerfectMatch (liet.: #MetasSvajoniuPokyciams) siekia užpildyti jaunų moterų žinių spragas apie kontracepciją ir supažindinti jas su ilgalaikės kontracepcijos metodais.

Šeimos planavimas reikalauja ne tik žinių, bet ir veiksmingų priemonių. Pasaulinė kampanija #YourPerfectMatch pristato šiuolaikinius ilgalaikės kontracepcijos metodus, kad moterys galėtų jais pasinaudoti rinkdamosi patikimiausią apsisaugojimo priemonę nuo neplanuoto nėštumo. Siekiama, kad kiekviena moteris atsakingai planuotų savo ateitį ir, padedant gydytojui, priimtų geriausią sprendimą sau ir savo partneriui.

Pasaulinė kampanija #YourPerfectMatch kviečia moteris tarpusavyje dalintis sėkmės istorijomis apie ryžtą atsisakyti blogų įpročių ir siekti teigiamų pokyčių.

Vasario mėn. Lietuvoje ir daugelyje Vakarų šalių vyksta #AdiosBlogiemsIprociams vakarėliai, kviečiantys merginas susivienyti bendram tikslui – atsikratyti blogų įpročių. Plintantis atsinaujinimo virusas pasaulinės kampanijos dėka pasiekė ne tik visą Europą, bet ir anapus Atlanto esančią Kanadą. #AdiosBlogiemsIprociams vakarėlis skatina moteris išsivaduoti iš kasdienybės ir mesti sau mažą ar didesnį iššūkį, nesvarbu, kas tai būtų: nauja plaukų spalva, sprendimas tapti vegetare ar tinkamesnio šeimos planavimo metodo pasirinkimas.

Ilgalaikės kontracepcijos metodai yra vieni iš patikimiausių (efektyvumas >99 proc.) ir patogiausių apsisaugojimo nuo neplanuoto nėštumo priemonių. Dėl informacijos stygiaus ir merginų baimės įsileisti naujoves, ilgalaikę kontracepciją daugiausia naudoja vyresnio amžiaus moterys. Tuo tarpu daugeliui jaunų moterų ilgalaikiai metodai gali būti tinkamesnė kontracepcijos alternatyva nei kasdien vartojamos tabletės ar menkai apsaugantis lytinio akto nutraukimas.

Ilgalaikės kontracepcijos metodai turi daugiau privalumų nei trumpo veikimo priemonės ne tik dėl ilgo veikimo, trunkančio nuo 3 iki 10 metų, bet ir dėl paprasto naudojimo. Merginoms nereikia kiekvieną dieną prisiminti laiku išgerti tabletę ar rūpintis kita apsauga. Ilgalaikė kontracepcija leidžia mėgautis gyvenimu, nesijaudinti dėl vartojimo klaidų ar poveikio būsimam vaisingumui.

Ieškant geriausio kontracepcijos sprendimo pirmiausia būtina pasitarti su ginekologu, kuris geriausiai gali parinkti tinkamą metodą konkrečiai merginai, įvertinęs jos poreikius ir sveikatos būklę.

Kviečiame aplankyti mūsų naująją svetainę, kur rasite daugiau informacijos apie ilgalaikės kontracepcijos metodus!

Plačiau apie Lietuvoje vykstančią pasaulinę kampaniją "YourPerfectMatch arba #MetasSvajoniuPokyciams skaitykite mūsų Facebook paskyroje.

 
 
 
 
Šiandien klausiame:

SOS centras

Susisiekite su mumis

Užduokite klausimą, pasiūlykite idėją arba išsakykite problemą.

Klauskite gydytojo

Klauskite Prisimink.lt sveikatos specialistų tiesiogiai!

D.U.K.

Visi dažniausiai užduodami klausimai vienoje vietoje.

Žodynas

Nežinote jums svarbaus termino? Visi paaiškinimai čia.